KONST / Litografier / Färglitografi 14806253
*
nr 1480 6253
Färglitografi
Ingrid Nilsson Olsson, Stortorget, Gamla Stan. Signerad, numrerad 85/290. Färglitografi, bildmått: 31x41 cm, yttermått inklusive ram: 50x59 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 augusti 2022
kl 20:56:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/8 19:36:58
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi gamla stan grafik ingrid nilsson olsson litografi litografier litografiskt blad stockholm stockholmiana stockholmsmotiv stortorget
-
9240 Färglitografi
2 st, Nils Erik Johansson (f. 1950), Sverige. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:21
-
7007 Färglitografi
Anna Mizak (f. 1939), Sverige. "Siluett". Signerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 19:27
-
2014 Färglitografi
Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:56
-
9126 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:30
-
9249 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:30
-
9269 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:34
*
Färglitografi
nr 1480 6253
Färglitografi
Ingrid Nilsson Olsson, Stortorget, Gamla Stan. Signerad, numrerad 85/290. Färglitografi, bildmått: 31x41 cm, yttermått inklusive ram: 50x59 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 augusti 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/8 19:36:58 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi gamla stan grafik ingrid nilsson olsson litografi litografier litografiskt blad stockholm stockholmiana stockholmsmotiv stortorget
-
9240 Färglitografi
2 st, Nils Erik Johansson (f. 1950), Sverige. Sign..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:21 -
7007 Färglitografi
Anna Mizak (f. 1939), Sverige. "Siluett". Signerad..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 19:27 -
2014 Färglitografi
Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:56
-
9126 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:30 -
9249 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 18:30 -
9269 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
23 sept kl 20:34